четверг, 4 января 2018 г.

               Відбулось  чергове  засідання  Шкільної  академії  підприємництва, клубу "ПартнерстВо"  на тему "Секрети  вдалого  стартапу"
В основу  заняття  покладено  Посібник  зі  створення  успішного бізнесу  з нуля    "StartUp  без  помилок" Еріка  Райза  (викладача  Гарвардської школи  бізнесу). Методологія  "Ощадливого стартапу"  Е.Райза  була  описана  в газеті  New York Times, журналах  Wall Street і  Harvard Business Review. Зараз Ерік Райз підприємець, автор популярного блогу  Startup  Lessons Learned, засновник  і  технічний  директор  компанії  IMVU - третього  власного стартапу. Надає консультації з розвитку стартапів, великих компаній та підприємств з венчурним капіталом, викладає в Гарварді. Слухачі клубу "ПрартнерстВо" відкрили для  себе  таємниці  підприємництва  і  зрозуміли, що секрет успіху криється не в геніальності, а в науковому підході, що можна вивчити і використовувати  на практиці, пристосовуючи до реалій сьогодення. Зрозуміли, що перед ними посібник щодо створення  інновацій  ХХІ століття. А за словами  Стіва Бланка, викладача Стенфордського університету  та  Бізнес-школи ім. Гааса Університету в Берклі - "Стартап без помилок" - це  суміш  ідей, які допоможуть  наблизити  наступний  промисловий  стрибок у майбутнє...



Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть люди  професій  майбутнього  програмісти, IT-фахівці, фахівці біо- та нано-технологій, бізнес-професіонали, що будуть   нести ідеї  та  філософії  власних  компаній.   Всі вони будуть пов’язані з високо технологічним виробництвом інтегруючи природничі  науки та креативні  індустрії. Постає питання — як підготувати таких профі? Тому сучасний  освітній процес — це не просто  передача  певних  знань, це  спосіб розширення свідомості, що призводить  до зміни реальності. В зв`язку з цим  однією із головних завдань освітнього простору є перехід до STEM-освіти, що сприяє підвищенню якості підготовки висококваліфікованих спеціалістів, готових до креативної діяльності у нових соціокультурних умовах, здатних приймати оригінальні та адекватні до ситуації рішення, бачити перспективи та планувати стратегії й тактики розвитку власної  справи, власного  бізнесу.

З чого  почати? Як  підвищити свою  економічну  грамотність? Які  існують алгоритми створення  власної справи? Що таке  стартап?  На такі  питання  знаходять  відповіді  слухачі   Шкільної  академії  підприємництва.